cs

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE

SISTEM AIR

VÝHODY CENTRÁLNÍHO VYSÁVÁNÍ

TICHO ▸ Celý systém centrálního vysávání je absolutně tichý. Flexibilita systému Vám umožní umístit centrální jednotku kdekoli v domě, daleko od hlavních obytných prostor. Tělo centrální jednotky je vyrobeno z absorbčního plastu a vybaveno tlumiči hluku.

POHODLNOST A VÍCEÚČELOVOST Díky používání lehké, snadno ovladatelné flexibilní hadice zapomeňte na nepohodlné a těžké přenosné vysavače, neskladné napájecí kabely a otravný zápach spáleného prachu. S centrálními vysavači Sistem Air se úklid stává hladší, jednodušší a rychlejší. 

BEZPEČNOST Sací zásuvka, ve které je umístěna flexibilní hadice, má nízkonapěťové kontakty 12V, tím jsou odstraněny veškerá rizika spojená s možností úrazu el. proudem. Používání zásuvek je bezpečné. 

HYGIENA Filtry klasických vysavačů nezachytí roztoče, pyly, mikroskopické prachové částice a ostatní alergeny, ty zpětně vypustí do prostoru a znovu cirkulují ve vzduchu. Díky důmyslnosti Sistem Air jsou všechny tyto látky zachyceny, odstraněny a vyloučeny z Vašeho domu. Vychutnejte si skutečnou čistotu. 

EDB Systems, s. r. o. má výhradní zastoupení italské značky Sistem Air pro centrální vysávání v České republice.

Kompletní příslušenství Sistem Air bylo navrženo tak, aby poskytovalo to nejlepší řešení při častém úklidu, jak v domácím tak i v pracovním prostředí. Nabízí kartáče pro použití na různé povrchy: dřevěné a dlážděné podlahy, koberce a čalounění. Sistem Air také nabízí příslušenství, které Vám umožní vyčistit oblečení, radiátory, rohy, kam se běžné kartáče nedostanou, sedací soupravy, židle, popel i tekutiny.