KAMEROVÉ SYSTÉMY


Součástí komplexního zabezpečovacího systému jsou i kvalitní kamerové systémy. Nabízíme návrh, montáž, prodej, servis a údržbu kamerových systémů pro rodinné domy, byty, školy, komerční a průmyslové objekty po celé ČR.

EDB Electro services dodává velmi kvalitní kamery značky HIKVISION, který je jedním z předních výrobců a dodavatelů kamerových systému na světě.

Mezi produkty značky HIKVISION patří hybridní DVR, NVR, samostatné DVR, IP kamery, analogové kamery Speed Dome kamery. Tyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování. Vyznačují se především kvalitou na vysoké úrovni. Propojení jednotlivých segmentu značky HIKVISION zaručuje profesionální řešení v oblasti kamerových systémů. Zaměřuje se na technologie Turbo HD-TVI a IP.


VIDEO INTERKOMY

Systém dvouvodičového videointerkomu Hikvision obsahuje vnitřní i venkovní stanice videointerkomu napájené rozvodem, který vyžaduje pouze dva vodiče - jeden pro napájení a jeden pro přenos zvuku a videa.

Toto uspořádání usnadňuje provádění modernizace, když se upgraduje starý komunikační systém. Díky menšímu počtu potřebných vodičů stačí znovu použít už existující vodiče z předchozího hardwaru. Instalace je tak snadná, rychlá a úsporná.

Pokročilá kamera a technologie Power Line Communication (PLC) zaručují lepší kvalitu videa. Naše modulární dveřní stanice umožňuje flexibilní kombinaci modulů pro specifické funkce. Sestavte tu nejvhodnější dveřní stanici podle vašich potřeb. Vyberte si z několika variant modulů, jako jsou čtečky karet, štítky s názvy, klávesnice a další.

Integrace se systémy CCTV a jednodušší dálkové ovládání prostřednictvím mobilní aplikace výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení jakékoliv domácnosti.